skip to Main Content
Zdrowy Podarunek Na święta Oraz Mikołajki

Zdrowie. Najlepszy prezent dla twoich bliskich.

Mikołajki tuż, tuż, a wraz z Mikołajkami… Prezenty! Czasem szalone, czasem śmieszne, czasem przydatne i użyteczne. My skupiliśmy się na tych zdrowych i wspólnie przygotowaliśmy dla Was zestawienie pomysłów na prezent ze zdrowym twistem!

Wiecie, że niezwykle ważny jest dla nas temat oddechu. Edukujemy i zachęcamy do prawidłowych praktyk w zakresie oddechu oraz profilaktyki dróg oddechowych. Nie mogło być więc inaczej i nasze pomysły też nieśmiało krążą wokół tego tematu.

Pomysł #1 Yoga dla ciała i ducha

Już jakiś czas temu zwracaliśmy Waszą uwagę na fakt ćwiczeń oddechowych oraz ich wpływu na nasze zdrowie. Wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ćwiczenia oddechowe wpływają na nasze zdrowie fizyczne, ale też na walkę ze stresem oraz rozwój umiejętności relaksacji.

Jeśli masz wśród swoich bliskich osobę, która zmaga się z permanentnym stresem i wiecznie nie ma czasu dla siebie – świetnym pomysłem będzie voucher na zajęcia Yogi.

Obecnie szkoła Yogi znajduje się w praktycznie każdej większej miejscowości, a w dużych miastach wybór jest naprawdę ogromny!

Kurs Yogi dla początkujących to koszt około 250-300 zł, a wiedza zdobyta przez obdarowaną osobę będzie przez nią wykorzystywana przez następne lata!

Pomysł #2 lekarski przegląd

Prezent, który co najmniej raz w roku powinien dostać każdy dziadek oraz babcia! Ile razy słyszałeś od nich „Nie badam się, bo przecież nic się nie dzieje”?

Prezent w postaci umówionych wizyt w prywatnej klinice na podstawowe badania profilaktyczne nie tylko zmotywuje ich do działania, ale także podprogowo da im do zrozumienia, że się o nich troszczycie i po prostu chcecie, aby byli oni zdrowi.

Możliwości masz tutaj naprawdę wiele – może być to pakiet na standardowe badania, takie jak morfologia krwi oraz badanie moczu. A może wiesz, że Twoja mama powinna iść do ginekologa, bo ostatnią wizytę miała „a gdzieś z 5 lat temu”.

Pomysł #3 zdrowe pomieszczenie

To również temat, o którym pisaliśmy Wam już kilka razy w kontekście chorób górnych dróg oddechowych. A mianowicie – nawilżacz powietrza!

Szczególnie przydatny w sezonie grzewczym, kiedy to zmagamy się ze zbyt suchym powietrzem, które często jest pobocznym skutkiem występowania podrażnień w obrębie górnych dróg oddechowych.

Nawilżacz to praktyczny prezent, który będzie służył na lata! A dodatkowo może być świetnym, estetycznym dodatkiem w pomieszczeniu.

Nawilżacz możesz kupić już od 50 złotych.

Pomysł #4 domowa apteczka

To pomysł, w którym zdecydowanie możesz wykazać się kreatywnością. Taki emergency kit możesz wręcz wystylizować! A do środka włożyć produkty, które uznasz za najbardziej słuszne. Taka apteczka może świetnie sprawdzić się podczas rodzinnych wyjazdów, wakacji czy po prostu zwykłych przeziębień i infekcji.

Możesz włożyć do niej plastry kinesiology, shoty z witaminą C, suplement witaminy D, naturalną maść łagodzącą, nożyczki, plastry, opaskę uciskową, rękawiczki jednorazowe, termometr, zestaw leków przeciwbólowych oraz przeciwgorączkowych. Oczywiście warto pamiętać także o czymś, co sprawdzi się w przypadku nagłej infekcji górnych dróg oddechowych, jak na przykład Fluimucil Forte.

To oczywiście jeden z przykładów, ale kombinacji może być naprawdę sporo!

Pomysł #5 aktywność fizyczna

Temat, który jest nam niezwykle bliski. Bo aktywność fizyczna to w końcu jeden z filarów budowania odporności! Może masz wśród swoich bliskich osobę, która od jakiegoś czasu wspomina, że chciałaby wyskoczyć w góry? A może ktoś wspominał, że chciałby rozpocząć lekcje gry w tenisa?

Co ty na to, aby spełnić czyjeś marzenie i to w formie prezentu od Świętego Mikołaja?

Wybadaj teren i zorganizuj coś ciekawego! To nie tylko forma rozrywki, ale też wspólnie spędzonego czasu, który przecież jest wart więcej, niż cokolwiek innego!

Back To Top