skip to Main Content
Zastanawiająca Się Kobieta W Pomarańczowej Bluzce

Gdzie kupić leki Fluimucil?

Zastanawiasz się, gdzie kupić leki Fluimucil? Przedstawiamy listę miejsc, w których dostaniesz produkty marki Fluimucil!

Czym jest Fluimcuil?

Fluimucil w swojej ofercie posiada 3 rodzaje preparatów ułatwiających odkrztuszanie:

  • Fluimucil Muko – zawierający 200 miligramów acetylocysteiny
  • Fluimucil Muko Junior – o obniżonej zawartości acetylocysteiny, możliwy do stosowania u dzieci powyżej 3 roku życia oraz dorosłych
  • Fluimucil Forte – zawierający aż 600 miligramów acetylocysteiny

Każdy z tych produktów dzięki zawartości acetylocysteiny rozrzedza zalegającą w płucach wydzielinę, w efekcie ułatwiając jej odkrztuszanie. Stosowanie preparatów Fluimucil zaleca się w szczególności w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych, podczas których mamy do czynienia z tak zwanym produktywnym kaszlem mokrym.

Dzięki aż 3 rodzajom preparatów każdy z pacjentów jest w stanie wybrać najlepszy dla siebie środek – zarówno do długotrwałego (w przypadku mukowiscydozy) jak i krótkotrwałego stosowania.

Fluimucil Muko 200 mg

Będzie odpowiedni w przypadku lekkich oraz średnich infekcji górnych dróg oddechowych. Lekarze zalecają stosowanie tego preparatu także w przypadku przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz w przypadku mukowiscydozy – czyli chorób, w których pacjent zmaga się z nadmierną produkcją wydzieliny oraz możliwymi trudnościami z jej wydalaniem.

Fluimucil Muko Junior

To produkt stworzony z myślą o najmłodszych. Mogą stosować go już dzieci od 3 roku życia, jednak spokojnie sprawdzi się także w stosowaniu u dorosłych, którzy szukają produktów o obniżonej zawartości substancji aktywnej.

Zawartość acetylocysteiny w tym produkcie wynosi zaledwie 100 miligramów

Fluimucil Forte 600 mg

Lek ten stworzony został z myślą o osobach, którym zależy na jak najszybszym dojściu do zdrowia oraz takim, które zmagają się z ciężkimi oraz bardzo ciężkimi przypadkami infekcji górnych dróg oddechowych.

Fluimucil Forte zięki zawartości aż 600 miligramów acetylocysteiny działa łatwo i skutecznie.

Gdzie kupić Fluimucil?

W aptekach stacjonarnych

Preparaty Fluimucil dostępne są w wybranych aptekach stacjonarnych na terenie całego kraju. Jeśli interesuje Cię dostępność leku w konkretnej aptece, możesz skorzystać z jednej z dostępnych wyszukiwarek, a nawet zarezerwować lek w wybranej aptece na czas do jego odbioru i zakupu.

Dzięki tej opcji zaoszczędzisz czas, a do tego będziesz mieć stuprocentową pewność, że preparat jest dostępny aptece obok twojego domu.

W aptekach internetowych

Jeśli interesuje Cię zakup preparatów Fluimucil online, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Leki Fluimucil dostępne są także w wybranych aptekach internetowych. Pełną listę aptek internetowych z preparatami Fluimucil znajdziesz tutaj.

Back To Top