skip to Main Content

Zakażenie górnych dróg oddechowych

Zmagałeś się kiedyś z długotrwałym, uporczywym zakażeniem górnych dróg oddechowych? Towarzyszący mu kaszel mokry oraz inne dolegliwości wpływają na pogorszenie samopoczucia i utrudniają codzienne czynności. Wraz z ekspertami FLUIMUCIL opracowaliśmy gamę produktów, które ułatwiają odkrztuszanie wydzieliny i skutecznie zwalczają dolegliwości towarzyszące infekcji. Poznaj produkty FLUIMUCIL i znajdź swój sprawdzony sposób na kaszel.

Czym są produkty FLUIMUCIL?

Leki FLUIMUCIL przeznaczone są dla pacjentów z objawami zakażenia górnych dróg oddechowych. Produkty FLUIMUCIL są pomocne w walce z uporczywym kaszlem mokrym. Wspomagają prawidłowe odkrztuszanie i przyczyniają się do oczyszczenia dróg oddechowych. Leki FLUIMUCIL bazują na wykorzystaniu acetylocysteiny w różnych dawkach, w zależności od pożądanych przez pacjenta efektów.

Poznaj gamę produktów FLUIMUCIL:

FLUIMUCIL MUKO 200 mg

To lek w formie granulatu przeznaczony do sporządzenia roztworu doustnego. Jest odpowiedni do krótkotrwałego stosowania u pacjentów z objawami zakażenia w obrębie górnych dróg oddechowych.

Każda saszetka leku FLUIMUCIL MUKO zawiera 200 mg acetylocysteiny – substancji czynnej, która rozrzedza wydzielinę śluzowo-ropną i śluz, ułatwiając ich odkrztuszanie, i przyczynia się tym samym do oczyszczenia dróg oddechowych. Lek może być stosowany u osób dorosłych i dzieci od 7 roku życia. 

Lek FLUIMUCIL MUKO można stosować do 5 dni. Dłuższe stosowanie wymaga konsultacji z lekarzem.

FLUIMUCIL MUKO JUNIOR

To lek w formie granulatu przeznaczony już dla dzieci od 3 roku życia. Polecany do stosowania w przypadku zakażenia górnych dróg oddechowych u dzieci oraz dorosłych.

Każda saszetka leku FLUIMUCIL MUKO JUNIOR zawiera minimalną, 1 mg dawkę acetylocysteiny – substancji czynnej, która rozrzedza wydzielinę śluzowo-ropną i śluz, ułatwiając ich odkrztuszanie, i przyczynia się tym samym do oczyszczenia dróg oddechowych. Lek może być stosowany u osób dorosłych i dzieci od 3 roku życia. 

Lek FLUIMUCIL MUKO JUNIOR można stosować do 5 dni. Dłuższe stosowanie wymaga konsultacji z lekarzem.

FLUIMUCIL FORTE

To lek w formie tabletek musujących przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Lek rozrzedza wydzielinę z dróg oddechowych i ułatwia jej odkrztuszanie.

Każda tabletka leku FLUIMUCIL FORTE zawiera maksymalną, 600 mg dawkę acetylocysteiny – substancji czynnej, która rozrzedza wydzielinę śluzowo-ropną i śluz, ułatwiając ich odkrztuszanie, i przyczynia się tym samym do oczyszczenia dróg oddechowych.

Lek FLUIMUCIL FORTE należy stosować raz dziennie, nie mniej niż 4 godziny przed snem.

Back To Top